BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest członkiem BDO International Limited, brytyjskiej spółki i częścią międzynarodowej sieci BDO, złożonej z niezależnych spółek członkowskich Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000293339, NIP 108-000-42-12, Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon

Tel: (22) 679-45-00

​Fax: (22) 678-31-07

polexpert@polexpert.info.pl

Polexpert filia BDO

ul. Postępu 12

Warszawa

Organizator
Masz pytanie...
Formularz kontaktowy
Kontakt

Konferencje

 

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują Konferencje organizowane w najlepszych hotelach w Warszawie. Każda konferencja jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Wszyscy prelegenci to uznane autorytety, osoby uczestniczące w tworzeniu przepisów prawa, radcowie prawni i praktycy. Podczas konferencji dajemy Państwu szansę na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów.

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń. Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR. W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe. Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

 

Please reload

Please reload